KONST / Litografier / Färglitografi 12771260
nr 1277 1260
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, "Djurgården i blomning". Signerad, numrerad 1/125,1981. Motivet: 31x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:45:38
150 kr
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger